fbpx

Корпоративне медичне страхування - ефективний інструмент мотивації співробітників.

  • ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ є своєрідною демонстрацією турботи керівництва компанії про співробітників.
  • ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ, як одна із складових корпоративного соціального пакету впливає на престижність місця роботи і підкреслює значимість кожного для компанії.
Для роботодавця добровільне медичне страхування може бути інструментом мотивації і соціального захисту персоналу. Медичне страхування сприймається робітниками як додаткова соціальна пільга та перевага роботи на конкретному підприємстві.

Витрати на страхування можна порівняти з незначним збільшенням заробітної плати, а ефект збільшення лояльності колективу по відношенню до роботодавця значно більший, бо працівники отримують не тільки матеріальні переваги. Соціальний же аспект – турбота про здоров’я працівників

КОРПОРАТИВНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ У СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ КРОНА, ПЕРЕВАГИ

Дана послуга може виявитися корисною як для працівників, так і для самої організації:

  • Може зробити соціальний пакет послуг, що надається компанією, більш конкурентоспроможним, що, в свою чергу, допоможе залучити висококваліфікованих фахівців.
  • Це ефективний додатковий фактор, що зменшує плинність персоналу і стабілізує кадровий склад підприємства.
  • Дає можливість підвищити рівень здоров'я працівників, а разом з ним і коефіцієнт трудової діяльності персоналу, а також дозволяє знизити виробничі втрати, що виникають через оформлення лікарняних листів.
  • Допоможе підприємству значно спростити процедуру проходження обов’язкових медоглядів і організувати превентивні заходи профілактики своїх співробітників.
  • Вартість якісних, сучасних медичних послуг за полісом ДМС істотно нижче, ніж при звичайному зверненні в клініку, а кількість вимушених пропусків роботи співробітниками значно скорочується.
  • Дозволить перевести медичне обслуговування співробітників на якісно новий рівень. Більш високий рівень послуг, що надаються також допоможе скоротити тривалість перебування працівника в непрацездатному стані.
  • Це захист прав на отримання медичної допомоги, бо застрахований не залишається «один на один» з лікувальним закладом, лікуючим лікарем. СК «КРОНА» здійснює контроль якості медичної допомоги та ефективності лікування та забезпечує інформаційне забезпечення з питань обстеження та лікування,
  • Корпоративне страхування від СК “КРОНА” це цілодобова інформаційна і консультаційна підтримка з питань медичного обслуговування по всій території України.Платна медицина по кишені далеко не кожному працівнику організації. Саме тому багато керівників підприємств, піклуючись про своїх підлеглих і бізнес-інтересах компанії, включають до соціального пакету поліси добровільного медичного страхування.

Можна розглянути пайову участь роботодавця і працівника (50/50, 60/40 або 70/30), або регулювати вартість договору франшизами і субліміти на медикаменти та обслуговування. Крім цього, додатково можна застрахувати життя і здоров'я колективу від критичних захворювань.

Страхова компанія “КРОНА” має унікальний набір послуг, широку мережу медичних закладів та гнучкий підхід до ціноутворення.

СК «КРОНА» - не обмежуємося побажаннями міцного здоров'я.

Ми пропонуємо вам ефективний шлях економії ваших коштів і збереження вашого здоров'я.

Ми допоможемо Вам вибрати програму, яка стане ефективним інструментом лояльності і мотивації ваших співробітників.

Завантажити квитанцію: ПриватБанк_та_ПУМБ.xlsx

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод