fbpx

rsz 146311

Закордонні подорожі стають дедалі доступнішими для наших громадян. Це і екскурсійні тури, і пляжні подорожі, і активний відпочинок - дайвінг, гірські лижі, сплави по гірських річках, чимало поїздок здійснюється з бізнесовою метою. Більшість країн надаючи візу вимагають наявність страхового полісу, що включає в себе медичне страхування та страхування від нещасних випадків. Це легко пояснюється тим, що жодна країна, навіть якщо медицина в ній безкоштовна, не бажає нести витрати на допомогу громадянам інших країн за рахунок своїх платників податків, і прагне гарантувати оплату послуг приватних медичних установ.

Сума страхового покриття за програмою туристичного страхування встановлюється виходячи з вимог країни перебування та побажань замовника. 

 Вартість страхового полісу залежить від:

  • країни перебування;
  • мети перебування (активний відпочинок, заняття професійним спортом, робота за наймом); 
  • віку застрахованої особи;
  • терміну перебування.
 Обов'язковими складовими кожної програми туристичного страхування для виїжджаючих за кордон є:

  • медичне страхування, що передбачає оплату та організацію медичної допомоги у випадку гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, отруєння, опіку, обмороження та інших наслідків нещасного випадку;
  • страхування від нещасних випадків, що передбачає страхову виплату при тимчасовій втраті працездатності, сталій втраті працездатності (інвалідності) або смерті під час перебування за кордоном.

Страхова компанія "КРОНА" пропонує на вибір програми страхування осіб, що виїжджають за кордон.

Купити страховку для виїзду за кордонСтрахова компанія «КРОНА» пропонує на вибір програми страхування осіб, що виїжджають за кордон.

Замовте безкоштовну консультацію за страховими програмами для поїздок за кордон, наші менеджери-консультанти з радістю Вам допоможуть!

Звернутися до наших консультантів ви можете наступними способами:

Зателефонувати нам за телефоном 0800 210 148
Залишити заявку, для того щоб наші фахівець зміг з вами зв'язатися
Приїхати в наш офіс за адресою: м Київ, вул. Кирилівська, 14-18 (м. Контрактова площа ») 

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод