Страховка для туристів, які подорожують Україною

Вирушаючи у подорож чи відрядження, не варто складати у валізу всю домашню аптечку, можна просто обійтися полісом комплексного туристичного страхування.

За вимогами Закону України "Про туризм", медичне страхування та страхування від нещасних випадків є обов'язковими для подорожуючих Україною. Страхова компанія "КРОНА" пропонує поліс комплексного туристичного страхування, що включає в себе страхування від нещасних випадків та страхування медичних витрат, що цілком відповідає нормам Закону України "Про туризм".

Страхування від нещасних випадків передбачає страхову виплату у випадку тимчасової втрати працездатності чи постійної втрати працездатності (інвалідності) або смерті застрахованої особи під час подорожі чи відпочинку.

Страхова сума може становити від 1 000 до 50 000 грн. на одну особу і встановлюється за бажанням замовника та згодою страхової компанії.

Страхування медичних витрат передбачає виплату страхового відшкодування за лікування та медичні послуги у випадку гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, отруєння, опіку, відмороження або іншого наслідку нещасного випадку.

Для обслуговування застрахованих за програмами комплексного туристичного страхування функціонує цілодобовий консультативно-диспетчерський центр, де працюють кваліфіковані лікарі-координатори. Вони зможуть вам підказати, як діяти у критичній ситуації, як надати першу допомогу постраждалому та куди звернутися за подальшою допомогою.

Спробуйте один раз скористатися нашою туристичною страховкою і подорож з повною валізою медикаментів назавжди залишиться в минулому.

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод