fbpx


4158388
Всім іноземним громадянам та власникам посвідки на тимчасове проживання незалежно від країни прибуття для в'їзду в Україну потрібно мати поліс страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування в Україні.

Оформити договір страхування та сплатити його он-лайн, Ви можете за посиланням:
КНОПКА

Ви плануєте подорож до України? Чи потрібно купувати медичну страховку для України?

СТРАХУВАННЯ ЗДОРОВ'Я КОРОНАВІРУСУ (COVID-19) НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ від СК "КРОНА".

Всім іноземним громадянам, власникам посвідки на тимчасове проживання, а також особам без громадянства потрібно мати один з зазначених документів:

• документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях; або

• негативний експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 (RAT), що зроблений не більш як за 72 години до в’їзду; або

• негативний результат тесту на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (PCR), проведений не більше ніж за 72 години до в’їзду.

Довідки про тестування та вакцинацію не вимагаються від дітей до 12 років.

З 5 серпня 2021 громадяни України і всі іноземні туристи від 18 років, які не пройшли вакцинацію від коронавіруса і перетинають державний кордон на в'їзд, повинні встановлювати мобільний додаток для контролю самоізоляції Вдома.

Самоізоляція не потрібна, якщо особа залишає країну протягом 72 годин. Також уникнути 10-денної самоізоляції можна, якщо протягом 72 годин з моменту в'їзду пройти ПЛР-тестування або зробити експрес-тест на антиген і отримати негативний результат.

Невакциновані громадяни, які прибувають з Росії або Індії (в тому числі транзитом), повинні пройти обов'язковий 14-денний карантин без можливості його дострокового завершення.

Отримайте договір страхування електронною поштою за 4 хвилини з підписом та печаткою. Оплата карткою будь-якого банку світу. Ціна від 0,2 $ до 9 $ на день. Безпечне медичне страхування за 4 хв. Напрямки: США, Франція, Італія, Польща, Німеччина, Іспанія та ін.
Поліс медичного страхування підходить для:

- в'їзду в Україну;

- подачі в посольство України для отримання візи (30 000 Євро);

- подачі до Міграційної Служби України.

Страхування передбачено для іноземців (нерезидентів України) та громадян України, в тому числі дорослих і дітей, без обмежень у віці.


Електронний страховий поліс не потрібно роздруковувати. Його досить зберегти на телефон або планшет, щоб завжди мати доступ до документа.

У разі допущення помилки, Ви завжди можете звернутися до нас і Вам внесуть необхідні зміни в страховий поліс.

Якщо Ви купли поліс, але поїздка скасовується, будь ласка, повідомте про причини скасування поїздки і ми з радістю перенесемо Вам дати.
Під час перебування в Україні іноземні гості повинні мати страховку на весь час перебування в країні.
ПЕРЕВАГИ СТРАХУВАННЯ ІНОСТРАНЦІВ ПРОТИ ХВОРОБИ КОРОНАВІРУСУ COVID-19:
- Ціна поліса становить від 33 грн., Приблизно 1,20 дол. США на день
- Онлайн оплата за допомогою будь-якої банківської картки
- Можливість вибрати необхідний період страхування
- Необмежена кількість візитів в Україну з договором страхування 
- Поліс надсилається на вашу електронну пошту протягом 5 хвилин після оплати
- Покриває не лише COVID-19, але й інші гострі захворювання
За даними ВООЗ, кількість коронавірусних інфекцій продовжує швидко зростати, і такі захворювання часто вимагають оперативного та дорогого лікування.

СК "КРОНА" забезпечує охорону здоров’я та оплачує витрати на лікування іноземних громадян на випадок захворювання коронавірусом COVID-19 на території України. За запитом при виборі відповідної програми також може бути включена вартість медичної допомоги під час спостереження. Цей страховий поліс є обов'язковим документом для перетину українського кордону.

Відповідно до Страхового полісу, крім медичних витрат, понесених на лікування COVID-19, медична допомога у разі інших гострих захворювань, що потребують екстреної медичної допомоги та стаціонарного лікування, буде покриватися та організовуватися для клієнта.1603.m00.i125.n040.SОзнайомитися з умовами договору страхування Ви можете на нашому сайті в розділі «Публічна інформація» - «Публічні офрети» або за посиланням:

https://krona.net.ua/ua/publichna-informatsiia
Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «КРОНА» це:
 • 20-тирічний досвід роботи на страховому рику України (компанія заснована 9 березня 2000 року);
 • лідируючі позиції за розміром зібраних страхових платежів з добровільного медичного страхування* на страховому ринку України; *За даними рейтингів «Insurance TOP», «TOP-100»
 • універсальний страховик, який пропонує понад 30 страхових продуктів з різних видів страхування, як для юридичних, так і для фізичних осіб;
 • СК «КРОНА» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 25 виду страхування, з них 15 – в формі добровільного, та 10 – в формі обов’язкового;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта, для поліпшення якості наданих послуг;
 • власний цілодобовий call-центр, де працюють кваліфіковані лікарі-координатори з досвідом лікарської діяльності;
 • команда професіоналів, передовий менеджмент та сучасні методи ведення бізнесу;
 • обслуговування по всій території України;
 • високий кредитний рейтинг на рівні uaАA-;
 • гарантія вашого захисту в майбутньому.
Страхова компанія «КРОНА» - Світ буває безпечним!
ЧАСТНОЕ АКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО «СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ «КРОНА» ЭТО:
 • 20-ти летний опыт работы на страховом рынке Украины (компания основана 9 марта 2000);
 • лидирующие позиции по размеру собранных страховых платежей по добровольному медицинскому страхованию на страховом рынке Украины*;
 • универсальный страховщик, который предлагает более 30 страховых продуктов по различным видам страхования, как для юридических, так и для физических лиц;
 • СК «КРОНА» имеет лицензии Нацкомфинуслуг на осуществление 25 вида страхования, из них 15 - в форме добровольного и 10 - в форме обязательного;
 • индивидуальный подход к каждому клиенту, для улучшения качества предоставляемых услуг;
 • собственный круглосуточный call-центр, где работают квалифицированные врачи-координаторы;
 • команда профессионалов, передовой менеджмент и современные методы ведения бизнеса;
 • обслуживание по всей територии Украины;
 • высокий кредитный рейтинг на уровне uaАA-;
 • гарантия вашей защиты в будущем.
Презентация
Смотреть презентацию компании СК «КРОНА».
×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод