Завантажити форму заяви на відшкодування збитку
Завантажити список необхідних документів

У разі настання страхового випадку застрахована особа (або особа, що діє в її інтересах) повинна звернутись до call-центру страхової компанії за телефоном 0800 500 148 (багатоканальний, цілодобово).

Оплата медичних послуг та медикаментів здійснюється безпосередньо сервісним медичним закладам або аптекам, попередньо узгодженим із страховою компанією, які отримали від неї відповідні замовлення.

Якщо застрахована особа придбала медикаменти, або отримала медичні послуги за готівку та узгодила це із працівниками call-центру страхової компанії, вона має право подати до страхової компанії Заяву для отримання відшкодування витрат, що були спричинені настанням страхового випадку.

При настанні страхового випадку вартість медикаментів або медичних послуг підлягає відшкодуванню згідно умов Договору медичного страхування (програми страхування).

Заяви на відшкодування приймаються у складі повного пакету документів в терміни, що зазначені у Договорі добровільного медичного страхування (ДМС).

УВАГА! Реквізити особистого банківського рахунку для отримання страхової виплати з січня 2020 року надаються виключно в форматі IBAN (International Bank Account Number) – за міжнародною системою номерів банківських рахунків.

Документи для здійснення страхової виплати надсилаються:

  1. "Укрпошта" -  рекомендованим листом на адресу:

    04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 14-18, «Страхова компанія "КРОНА"», відділ врегулювання з особистого страхування.
  2. "Нова пошта":

відділення №57 (вул. Костянтинівська, 24) або адресна доставка.  Для відправлення вказати код ЄДРПОУ 30726778 або номер телефону: 093 674 13 81 (не є контактним).

3. Безпосередньо до офісу СК «КРОНА» - Ви можете залишити пакет документів на першому поверсі (reception) з 11:00 до 13:00 або з 14:00 до 16:00 за адресою: вул. Кирилівська, 14-18, м. Київ. 

При виникненні питань прохання звертатись на e-mail: expert@krona.net.ua або за телефоном 0800 210 148.

Заява від імені застрахованої особи повинна бути написана особисто застрахованою особою за власним підписом, або особою, що діє в її інтересах і має відповідний нотаріально посвідчений документ.


×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод