fbpx
Завантажити форму заяви на відшкодування збитку
Завантажити список необхідних документів

Шановний клієнт!


В зв’язку  з введенням воєнного стану в Україні згідно з Указом Президента № 64/2022 від 24.02.2022 і забезпеченням оборони України, захисту безпеки населення і інтересів Держави, реєстрація і врегулювання заяв щодо настання страхової події буде відбуватися по наступному алгоритму:

  • За договорами добровільного медичного страхування надання заяв та документів буде проводитись через сайт www.krona.net.ua страховика з врахуванням умов договорів страхування;
  • Зразки заяв про настання страхового випадку та перелік документів є на сайті за посиланням https://krona.net.ua/ua/strakhovyi-vypadok
  • Рахунки від лікувально – профілактичних та аптечних закладів можуть надходити в електронному або сканованому вигляді на електронну адресу:  v.soliar@krona.net.ua

Листування з клієнтами і компаніями партнерами  здійснюється виключно електронною поштою.

ПрАТ «СК «КРОНА» продовжує працювати в штатному режимі до особливих розпоряджень.

Слід звернути увагу, що в зв’язку з введенням воєнного стану в Україні більшість договірних лікувальних закладів тимчасово зупинили роботу та перейшли в режим невідкладної швидкої допомоги. Тому, просимо застрахованих осіб утриматись від планових та профілактичних візитів  до лікаря.

Всі повідомлення про події, які мають ознаки страхового випадку приймаються на гарячу лінію 0 800 500 148 та реєструються у відповідній системі, як письмові повідомлення.

В разі перевантаження гарячої лінії просимо надсилати повідомлення на адресу:  o.lopatka@krona.net.ua

Всі повідомлення будуть зареєстровані, опрацьовані та отримають зворотній зв’язок.


Документи для здійснення страхової виплати можна висилати:

  1.  «Укрпошта» - рекомендованим листом на адресу: 
    04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 14-18, Страхова компанія «КРОНА» (відділ врегулювання з особистого страхування)

  2. «Нова Пошта»  - відправлення за рахунок застрахованої особи
    Відділення №57 (вул. Костянтинівська, 24). Для відправлення вказати назву компанії (Страхова компанія «КРОНА»), код ЄДРПОУ 30726778 або номер телефону: 063- 231-78-18 (не є контактним).

Якщо виникнуть питання, прохання відправляти запити на Viber: 067 – 629-81-02 

Заява від імені застрахованої особи повинна бути написана особисто за власним підписом застрахованої особи, або особою, що діє в її інтересах і має відповідний нотаріально посвічений документ.


Зберігайте спокій. Все буде Україна!

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод