20171019 155944 2

     19 жовтня, СК "КРОНА" провела щорічну зустріч з представниками HR департаментів підприємств державної та приватної форми власності. Захід був присвячений питанням добровільного медичного страхування, як один з ефективних інструментів мотивації персоналу компаній.

    Керівництво СК "КРОНА" присвятило свої виступи сучасним питанням залучення та утримання цінних фахівців в компаніях і перспективам розвитку добровільного медичного страхування в корпоративному секторі.

    В ході зустрічі основним предметом обговорення стали актуальні тенденції мотивації співробітників. Особливий інтерес, як зазначається, викликав в учасників бізнес-кейс використання добровільного медичного страхування на підприємствах і розгляд чинників, які впливають на розширення соціального пакету для працівників.

    Учасники ознайомилися з перевагами і важливими аспектами корпоративного добровільного медичного страхування від СК «КРОНА», отримали додаткові консультації і можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з колегами.

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод