Возможно, это изображение (текст)

"СК "КРОНА" стала переможцем допорогової закупівлі у системі публічних закупівель ProZorro. Замовником закупівлі виступило Акціонерне товариство «КИЇВГАЗ», предмет закупівлі: Послуги добровільного страхування майна за кодом ДК 021:2015 66510000-8 «Страхові послуги» (номер у Prozorro UA-2021-03-25-002425-c).

Договір добровільного страхування майна укладено 19 квітня 2021 року терміном на 1 рік. Страхова сума за договором складає 537 500,00 грн.

Окрім "СК "КРОНА" у тендері брали участь ще три страхові компанії України.

АТ «Київгаз» — акціонерне товариство, діяльність якого полягає у розподілі газу у місті Києві. Компанія розподіляє природний газ близько 760 тис. домогосопдарствам та майже 1,5 тис. бюджетним установам, релігійним організаціям, приватним, теплокомунальним та побутово-комунальним підприємствам. У межах своєї основної діяльності «Київгаз» здійснює проектування, будівництво та ремонт підземних і наземних газопроводів, обслуговує котельні, встановлює внутрішньобудинкове газове обладнання, лічильники тощо.

Бережіть себе та своїх близьких!
А ми в свою чергу нагадуємо про медичне страхування. Вибираючи страхову компанію «КРОНА», ви завжди будете впевнені в якісному медичному обслуговуванні.
СК «КРОНА» - Світ буває безпечним.

#СвітБуваєБезпечним

#СтраховаКомпаніяКРОНА

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод