Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)

Страхова компанія «КРОНА» підвела підсумки роботи в 2020 році.
Незважаючи на складний рік для бізнесу під час пандемії, Страхова компанія «КРОНА» впевнено нарощує обсяг страхових надходжень.
За підсумками діяльності за 12 місяців 2020 року ми залучили 117,5 млн.грн. страхових платежів (+58,36 % росту за аналогічний період минулого року). Активи Компанії становлять 83 102 тис. грн. (+31,08%), а страхові резерви – 18 367 тис.грн. (+25,35%).

Основною лінією бізнесу СК «КРОНА», за підсумками минулого року, залишається Добровільне медичне страхування, яке займає перше місце у структурі страхового портфеля (79,45%) і за даним видом наша Компанія демонструє приріст страхових платежів +121,3%, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.
Питомим результатом діяльності нашої Компанії є розвиток ключових видів страхування та темп зростання особистих видів страхування, з котрих:
- добровільне медичне страхування – 93,4 млн.грн.
- добровільне страхування медичних витрат – 6,8 млн.грн.
- добровільне страхування на випадок хвороби – 3,7 млн.грн.
- добровільне страхування від нещасних випадків – 3,7 млн.грн.
КРОНА демонструє сталий показник пролонгації договорів страхування, що є не нижчим ніж 96%.

«Все це дозволяє нам говорити про те, що 2020 рік був успішним для нас. Планомірно вирішуючи завдання та реалізовуючи нові проекти, наша Компанія імплементує в життя задекларовані цінності та досить впевнено прямує до поставлених стратегічних цілей.
Високий рівень сервісу і довіри до нашої Компанії є запорукою успіху в страховій діяльності, забезпечуючи тривалі партнерські відносини. Ми впевнено демонструємо зростання обсягів бізнесу і, забезпечуючи високу фінансову стійкість, виконуємо свої зобов'язання перед клієнтами і вимоги нового регулятора ринку» - Генеральний директор СК «КРОНА» Добренкова Юлія.

Бережіть себе та своїх близьких!

А ми в свою чергу нагадуємо про медичне страхування. Вибираючи страхову компанію «КРОНА», ви завжди будете впевнені в якісному медичному обслуговуванні.
СК «КРОНА» - Світ буває безпечним!

#СвітБуваєБезпечним

#СтраховаКомпаніяКРОНА

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод