СК «КРОНА» підвела підсумки роботи за 9 місяців 2020 року.

Незважаючи на виклики, з якими стикається бізнес під час пандемії, Страхова компанія «КРОНА» впевнено нарощує обсяг страхових надходжень.

За підсумками діяльності 9 місяців 2020 року ми залучили 86,7 млн.грн. страхових платежів (+52,37 % росту за аналогічний період минулого року). Активи Компанії становлять 88 416 тис. грн. (+30,25%), а страхові резерви – 21 688 тис.грн. (+16,57%).

Страхові резерви СК «КРОНА» представлені високоліквідними активами та зберігаються в банках з високим інвестиційним рейтингом АА+, тому Компанія гарантує виконання своїх зобов’язань.

У структурі страхового портфеля СК «КРОНА» перше місце займає Добровільне медичне страхування (78,12%) і з даним видом наша Компанія демонструє приріст страхових платежів +107,25%, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Завдяки розвитку ключових видів страхування, за 9 місяців питомим результатом діяльності нашої Компанії є темп зростання особистих видів страхування, з котрих:

- добровільне медичне страхування – 67,7 млн.грн.

- добровільне страхування медичних витрат – 5,4 млн.грн.

- добровільне страхування на випадок хвороби – 2,85 млн.грн.

- добровільне страхування від нещасних випадків – 2,8 млн.грн.

Наші успіхи надають нам додатковий стимул до постійного розвитку, забезпечуючи якість та сервіс послуг.

Ми впевнено демонструємо зростання обсягів бізнесу і, забезпечуючи високу фінансову стійкість, виконуємо свої зобов'язання перед клієнтами і вимоги нового регулятора ринку.
×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод