Наша компанія пропонує медичне страхування в усіх регіонах країни. Ми цінуємо здоров'я громадян і робимо все для забезпечення комфортного супроводу лікарів в будь-якій ситуації. З нами не доведеться чекати черги або переживати про компетентність лікаря – ми обираємо кращі клініки з кваліфікованим персоналом.

Що включено в страховій набір

Комплекс послуг по страховому полісу визначається в момент підписання договору, але всі клієнти КРОНа забезпечені основним переліком послуг:

 1. Викликом швидкої допомоги при невідкладних ситуаціях. Непередбачені проблеми вимагають оперативного втручання, тому ми стежимо за якістю роботи лікарів. Всі машини обладнані необхідною технікою та препаратами.
 2. Транспортуванням хворих додому. Після медичного втручання складно думати про спосіб пересування, тому ми заздалегідь організовуємо транспортний засіб для комфортної поїздки.
 3. Лікуванням в умовах стаціонару. Ми покриваємо витрати на аналізи, діагностичні процедури, операції, медикаментозні препарати. З нашим страховим полісом не доведеться доплачувати за шприци або вітаміни – все передбачено.
 4. Оглядом вдома у хворого. При нескладних захворюваннях ми забезпечуємо пацієнту первинну діагностику і консультацію без виїзду в клініку.
 5. Рішенням стоматологічних проблем. У вартість входять рентген, підбір безпечної анестезії і всі маніпуляції.
Щоб гарантовано отримати допомогу професіоналів, достатньо зателефонувати нам та купити поліс медичного страхування.

Додаткові можливості страхування

При необхідності ми розширюємо перелік послуг і маніпуляцій. Ми обговорюємо з клієнтом його стан, вибираємо відповідну вартість та забезпечуємо якісне обслуговування при нестандартних ситуаціях.

Розширений перелік включає:

 • відновлення зору;
 • ведення вагітності та пологів;
 • залучення фахівців нетрадиційної медицини;
 • лікування у професіоналів вузької спеціалізації.
Ми пропонуємо консультації та лікування тільки у кваліфікованих лікарів. Персонал, з яким ми співпрацюємо, приділяє всю свою увагу конкретному пацієнту і направляє свої дії на поліпшення стану хворого.

Порядок дій при виникненні страхового випадку

Якщо пацієнт відчув нездужання і потребує допомоги фахівців, йому слід зателефонувати до Центру обслуговування КРОНа та дотримуватися інструкції:

 1. Назвати номер страхової карти.
 2. Надати контактні дані.
 3. Описати симптоми і час їх виникнення.
 4. Розповісти про вжиті заходи.
 5. Назвати адресу перебування в момент дзвінка.
Далі, консультант з'ясовує ступінь серйозності проблеми і визначає порядок дій. Всього варіанти три – запропонувати список ліків телефоном, викликати лікаря до хворого або направити на адресу карету швидкої допомоги.

Наші пацієнти забезпечені оперативною допомогою лікарів в будь-якому регіоні країни. Навіть якщо хворий знаходиться за межами міста, де укладав договір, ми знайдемо кращих лікарів та забезпечимо комфорт.

Чому варто звернутися до нас

Ми цінуємо спокій клієнтів, тому до кожного знаходимо індивідуальний підхід. Приватним особам ми підбираємо оптимальний набір послуг, групам покупців робимо знижку та забезпечуємо умови, які підходять всім.

Наше агентство орієнтоване на комфорт. Своїм клієнтам ми надаємо:

 • цілодобовий телефонний зв'язок з центром обслуговування;
 • кращих лікарів країни в комфортних лікувальних закладах;
 • виключення очікувань прийому в чергах, стовпотворіння інших пацієнтів;
 • дотримання лікарської таємниці;
 • сертифіковані медичні препарати від аптек зі списку партнерів;
 • виплати в обумовлені при покупці поліса терміни.
Клієнти страхової компанії КРОНа самостійно вибирають вподобаний лікувальний заклад зі списку кращих клінік міста, з якими ми співпрацюємо. Надалі можна спостерігатися у конкретного лікаря, який найбільше відповідає вимогам пацієнта.

Компанія КРОНа орієнтована на медичне страхування клієнтів з урахуванням їх особливостей і побажань. Ми вважаємо, що спокій клієнтів – відображення рівня нашої роботи, і прагнемо кожному приділити окрему увагу.
×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод