На сьогодні, страхування життя дуже популярна та необхідна послуга серед українських громадян . Найцінніше, що є у людини - його життя. Страхова компанія "КРОНА" пропонує відмінні програми страхування життя , завдяки яким людина має можливість заздалегідь подбати про своє здоров'я, майбутнє, здатність заробляти гроші та створить всі умови для безтурботної старості.


Страхування життя  дозволить накопичити достатньо велику суму грошей для проведення безтурботної старості на пенсії, оплати весілля своїх дітей або якісного навчання онуків. Це відмінна можливість протягом життя накопичити достатню суму коштів, яку в майбутньому, Ви можете витратити на особисті потреби.


Принцип роботи "Страхування життя"

Щоб оформити програму "Страхування життя" страхувальник повинен вносити в регулярному порядку певну суму грошових коштів (страховий платіж), яка вказана в страховому договорі та заздалегідь розрахована кваліфікованим страховим агентом. Залежно від умов укладеного страхового договору життя (10/20 років) , страхова компанія зобов'язана на внесені кошти забезпечити клієнту повний захист та безпеку. Також, не варто упускати обов'язкову виплату інвестиційного доходу в розмірі від 14-17% в гривні, яку страхова компанія повинна забезпечити страхувальникові. Більш детальну інформацію стосовно розміру інвестиційного доходу та умов виплати даних фінансів, необхідно дізнаватися у нашого менеджера по номеру, зазначеному на сайті. Кваліфіковані співробітники страхової компанії "КРОНА"  нададуть Вам безкоштовну консультацію щодо Вашого запиту та дадуть відповіді на всі запитання.


Вартість страхування життя в  залежить від:

  • віку. В першу чергу, тарифи на накопичувальну програму "Страхування життя" залежать від віку страхувальника - чим старший клієнт, тим дорожче йому обійдеться ця послуга;
  • статі. Страхування життя в  для жінок обійдеться дешевше, ніж для представників сильної статі. Тому, даний факт потрібно враховувати та не забувати;
  • здоров'я страхувальника на момент укладення договору.

Для того, щоб правильно розрахувати вартість програми "Страхування життя" всі страхові компанії користуються спеціальною таблицею смертності, завдяки якій, відповідальні фахівці визначають розмір регулярного страхового внеску з боку клієнта.


Для чого потрібно страхування життя?

Сім'я - найдорожче в житті кожної людини. Безпека, здоров'я та благополуччя близьких - ось що мотивує кожного на відчайдушні вчинки та відкриває друге дихання в моменти повного відчаю. Ваші рідні та близькі потребують Вашої турботи, підтримки та захисту, що є однією з головних причин укладення договору про ризикове або накопичувальне страхування життя. Даний вид страхування  гарантує Вам та всій Вашій родині фінансову допомогу та повноцінну підтримку у важкі часи. Не варто ігнорувати таку можливість та упускати свій шанс заздалегідь подбати про добробут, як свого життя, так та благополуччя своєї сім'ї.


Страхування життя  покриває такі ризики як:

  • смерть. Одним із головних страхових ризиків за даною програмою є смерть застрахованої особи та всіх подальших наслідків: фінансових втрат з боку заставодавця. Як правило, ризик смерті включає смерть страхувальника від нещасного випадку, в результаті хвороби або неправомірних дій з боку третіх осіб. Що стосується страхування життя   у разі самогубства, таке можливо, тільки всі нюанси та аспекти такого виду страхування обумовлюються безпосередньо в індивідуальному порядку з кваліфікованим страховим агентом. Додаткові застереження та деталі зазначаються у страховому договорі, для уникнення можливих непорозумінь в майбутньому.


Накопичувальне страхування життя передбачає такі страхові випадки як:

  • смерть заставодавця незалежно від причини;
  • смерть застрахованої особи в результаті попадання в дорожньо-транспортну пригоду або нещасного випадку;
  • позбавлення працездатності та здоров'я (інвалідність) в результаті нещасного випадку.
×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод