Каско (від ісп. casco — шолом) — це страхування транспортного засобу (ТЗ) від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля. Під «повнимкаско» розуміється страхування від усіх можливих ризиків, в той час як «часткове каско» покриває лише деякі ризики у разі:

  • попадання автомобіля в ДТП. За статистикою, кожна людина, як мінімум 5 разів у житті була винуватцем виникнення неприємної дорожньо-транспортної пригоди, після якої, слідують негативні наслідки у вигляді фінансової компенсації, погіршення здоров'я і нервів. Якщо Ваш автомобіль буде застрахований, Ви - можете з легкістю зітхнути, оскільки одним пунктом для вирішення виниклої проблеми стане менше. Водієві не доведеться хвилюватися і рахувати скільки грошей необхідно витратити на новий бампер: страхова компанія все зробить за Вас і відшкодує всю вартість завданих збитків. Звичайно, укладаючи страховий договір, необхідно попередньо уточнити всі деталі у страхового агента щодо страхового випадку, кількості і суми виплат, для запобігання можливих непорозумінь в майбутньому;
  • викрадення. Сигналізації, замки і металеві двері - не втримають злодія від задуманого. Тому, необхідно заздалегідь подбати про добробут свого автомобіля і оформити страховий поліс КАСКО в провідній страховій компанії "Княжа", яка пропонує найкращі умови укладення договору з автострахування у Запоріжжі;
  • повного знищення Вашого засобу пересування. У разі аварії, ніхто не може бути застрахований від повного знищення свого засобу пересування. Однак, якщо Ви не можете запобігти дану ситуацію - посприяйте тому, щоб було відшкодування всіх завданих збитків в повній мірі. Страховий поліс КАСКО оформлений в компанії "Княжа" у Запоріжжі дозволить повернути водієві його машину у вигляді фінансових коштів;
  • різних механічних пошкоджень, обумовлених каміннями, гілками, побитими шибками і таке інше. Нині, водії не завжди звертають увагу на незначні подряпини або тріщини на своєму автомобілі. Однак, такі механічні пошкодження, як мінімум, надають автомобілю зовсім непрезентабельний вигляд, а як максимум - можуть бути небезпечні для життя. Наприклад, тріснуте скло заднього виду може спотворювати реальне зображення, що надалі може призвести до створення аварійної ситуації на дорозі. Тому, необхідно заздалегідь не допустити подібної ситуації і запобігти всі можливі негативні наслідки, оформивши страховий поліс КАСКО в "Княже".

Особливості КАСКО

Автострахування КАСКО означає, що якщо Ви подряпали свою машину або це зробив хтось інший, страхова організація зобов'язана виплатити всю вартість заподіяної шкоди. Звичайно, детальну інформацію щодо всіх страхових випадків, відповідно до яких, водієві буде передбачена виплата з боку страхової компанії, необхідно уточнювати заздалегідь безпосередньо у страхового агента. Це дозволить уникнути можливих непорозумінь в майбутньому. Як показує практика, хоча це і не обов'язковий вид автомобільного страхування, його наявність просто необхідна. Адже Ваша зразкова поведінка на дорозі, дотримання всіх правил дорожнього руху не гарантує, такої ж правильної поведінки, від інших учасників проїжджої частини. На сьогодні, через велику кількість автомобілістів і наявного "хаосу" на дорогах Запоріжжя, ніхто не може бути впевнений в повній недоторканності. Тому, кращий варіант для кожного - заздалегідь перестрахуватися і убезпечити себе і свій автомобіль. Звичайно, вартість даного страхового поліса оформленого у Запоріжжі може достатньо дорого обійтися українському водієві, однак, тільки так, Ви будете впевнені в безпеці Вашого транспортного засобу.


При складанні договору КАСКО в організації "Княжа" у Запоріжжі, наш кваліфікований страховий агент надасть Вам всю інформацію щодо нюансів і аспектів, в разі яких, наша організації відшкодує Вам всі завдані збитки.


Приватне акціонерне товариство "Княжа" у Запоріжжі - гарантія Вашого спокійного сну. Адже ми дбаємо про добробут кожного клієнта і забезпечуємо повний захист Вашого транспортного засобу від будь-яких неприємностей.


Чому потрібно вибирати страховий поліс КАСКО?


Автострахування - обов'язкова вимога, з якою стикається кожен водій, незалежно від особистих побажань. Страховка автомобіля - це гарантія того, що в разі виникнення непередбачених ситуацій, наприклад аварії, ДТП та інших, заздалегідь обумовлених випадків, страховик зобов'язаний відшкодувати водієві завдані збитки і витрачені, на ремонт машини, фінансові кошти. Щорічно, автомобілісти Запоріжжя розлучаються з певною сумою на користь страхових компаній, для впевненості в майбутньому. Оформивши страховий поліс КАСКО Ви можете бути спокійні за свій автомобіль.


Провідна страхова компанія на ринку України, з багаторічним досвідом роботи - "Княжа", пропонує відмінні умови оформлення страхового поліса "КАСКО" для Вашого транспортного засобу у Запоріжжі, щоб Ви були впевнені в завтрашньому дні і мали гарантію відшкодування вартості всіх завданих збитків Вашому автомобілю.
×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод