Лідер в сфері страхування, провідна компанія "КРОНА" пропонує українським громадянам широкий вибір страхових послуг в Україні. Залежно від індивідуальних переваг, цілей і побажань Ви можете самостійно вибрати вид страхового поліса для подальшого оформлення, який задовольнить всі Ваші початкові побажання. Автострахування - один з найбільш популярних і необхідних типів страхування серед українців в Україні. Однак, мало хто знає, що страхування автомобілів буває двох видів: КАСКО та ОСЦПВ, другий з яких, є обов'язковим видом автострахування відповідно до українського законодавства. Кожен автомобіліст зобов'язаний придбати даний страховий поліс незалежно від індивідуального бажання. Однак, що таке ОСЦПВ? Чому цей вид автострахування є обов'язковим і в чому його головна відмінність від КАСКО? У цій статті ви знайдете відповіді на всі ці питання.


Що таке ОСЦПВ?

ОСЦПВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності) - вид обов'язкового автострахування, який передбачає повне відшкодування заподіяного збитку третім особам, в разі виникнення аварії або будь-якої іншої дорожньо-транспортної пригоди з вини вигодонабувача, що буде доведено вищими управлінськими службами влади в Україні. Тобто, якщо водій потрапив в дорожньо-транспортну пригоду і з його вини транспортний засіб третьої особи було подряпано або розбите, страхова компанія в Україні бере на себе всю відповідальність щодо всіх виплат невинному. Це гарна можливість заздалегідь подбати про рішення всіляких фінансових питань у разі виникнення аварійних ситуацій на дорозі. Через те що, кількість автомобілістів з кожним днем тільки збільшується, ймовірність попадання в ДТП, відповідно, також зростає, тому оформлення страхового поліса ОСАЦВ в Україні є необхідною умовою для всіх охочих вільно курсувати українськими дорогами.


Вартість оформлення автоцивілки в Україні

Страхова компанія "КРОНА" в Україні відрізняється демократичною ціновою політикою, тому зі свого боку, пропонує всім водіям доступну вартість оформлення страхового поліса ОСАЦВ. Тільки у нас, кваліфіковані страхові агенти проінформують Вас про можливі страхові випадки: за яких умов організація зобов'язана відшкодувати всі фінансові збитки третій особі, яку суму водієві необхідно вносити і коли. Однак, існує ряд факторів, від яких кінцева вартість оформлення страхового поліса ОСАЦВ в Україні може змінюватись:

  • потужність транспортного засобу вигодонабувача;
  • регіон. Кожен регіон Житомира має свій коефіцієнт, який на пряму впливає на кінцеву ціну оформлення автомобільної страховки:
    • підвищення коефіцієнта відбувається в разі частого попадання в аварії. Отже, чим частіше Ви є учасником дорожньо-транспортної пригоди, тим більше необхідно вносити грошових коштів за автомобільну страховку ОСАЦВ. В даному випадку, все зрозуміло і ясно. Якщо людина регулярно є учасником і винуватцем транспортної пригоди, страхова компанія повинна все частіше відшкодовувати збитки, завдані третім особам, тим самим спустошуючи, внесені раніше водієм, фінанси. Відповідно, даному водієві необхідно буде все частіше поповнювати свій страховий поліс;
    • безаварійне водіння дозволить отримати заохочення з боку страхової компанії у вигляді знижки на подальшу оплату поліса. Відмінне поводження на дорогах і відсутність ДТП дозволить людині заробити хорошу репутацію в страховій компанії і, як заохочення, організація може запропонувати спеціальні дисконтні пропозиції для продовження страхового поліса і продовження даного співробітництва в Україні;
  • вік і водійський стаж водія;
  • кількість допущених, до управління транспортним засобом, людей. Страховий поліс ОСЦПВ, який передбачає необмежену кількість водіїв з розрахунком на один автомобіль, буде коштувати в Україні на порядок дорожче, ніж один автомобіліст = один транспортний засіб. Всі цікаві для Вас моменти і нюанси, які безпосередньо стосуються оформлення страхового договору ОСАЦВ, необхідно дізнаватися і детально уточнювати у кваліфікованого співробітника страхової організації, з метою запобігання непорозумінь в майбутньому. Потрібно заздалегідь домовитися про умови виплат, всі можливі страхові випадки, при яких страховик буде зобов'язаний відшкодувати збитки третій особі і інші, не менш важливі питання.

Завдання ОСЦПВ


Лідер на ринку України, приватне акціонерне товариство "КРОНА" в Україні гарантує повне відшкодування завданих збитків невинній стороні (третій особі) у разі виникнення неприємного дорожньо-транспортного інциденту або інших непередбачених ситуацій. У тому випадку, якщо ДТП або аварійна ситуація виникла не з Вашої вини і це підтвердить рішення місцевих управлінських органів, страхова компанія "КРОНА" відшкодує всі збитки, раніше витрачені на ремонт транспортного засобу або оплатить безпосередньо ремонт автомобіля в Україні. Однак, варто врахувати той факт, що ОСЦПВ - в першу чергу, це відшкодування завданих збитків третім особам.

УСЛУГИ СТРАХОВОЙ КОМПАНИИ КРОНА

Лицензии СК «КРОНА» предоставляют право на осуществление 10 обязательных и 14 добровольных видов страхования в том числе, мы предлагаем следующие услуги:

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод