Поліс автострахування у  Дніпропетровську - одна з обов'язкових вимог для українського автомобіліста. Кожен водій зобов'язаний застрахувати своє авто. Відповідно до українського законодавства існує два види автострахування: КАСКО та ОСАГО, де другий є обов'язковим типом страхування. Це означає, що незалежно від індивідуального бажання, водій зобов'язаний мати страховий поліс ОСАГО. Провідна страхова компанія "Княжа" у Дніпропетровську пропонує найкращі умови оформлення даної автомобільної страховки і гарантує своєчасні виплати застрахованій особі в повному обсязі. Звичайно, страхові випадки, умови, кількість, дати і іншу детальну інформацію необхідно заздалегідь уточнювати і обумовлювати безпосередньо у кваліфікованого страхового агента нашої організації.


Види автострахування

Кожен водій Дніпропетровську з метою застрахувати свій автомобіль, повинен розуміти відмінності між двома основними типами страхових автополісів. Адже, вони обидва мають певні відмінності, які необхідно знати і розуміти.


ОСАГО - є обов'язковим видом автострахування, який передбачає відшкодування всіх завданих збитків третій стороні у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди чи інших аварійних ситуацій у Дніпропетровську. Якщо Ви є винним у виникненні даної неприємної ситуації і з Вашої вини автомобіль третьої особи зазнав значні пошкодження, а саме: побився, подряпався або має інші механічні/технічні пошкодження, страхова компанія зобов'язана відшкодувати завдані збитки. Якщо це Ви стали постраждалою стороною і цей факт буде доведений уповноваженими державними службами, третя сторона буде зобов'язана відшкодувати повною мірою нанесений Вам збиток.


На відміну від ОСАГО, страховий поліс КАСКО Ви можете придбати по причині своїх особистих мотивів або простого бажання. Даний тип автострахування у Дніпропетровську не є обов'язковим, однак, як показує практика, не менш важливий і просто життєво необхідний. Щодня, кількість водіїв на дорогах збільшується, тим самим, шанси на потрапляння в аварійні ситуації тільки збільшуються. Тому, купуючи страховий поліс КАСКО у Дніпропетровську Ви можете уберегти свій автомобіль від можливих зовнішніх пошкоджень. У разі виникнення ДТП, страхова компанія буде повинна виплатити Вам компенсацію витрачену на ремонт транспортного засобу або повністю відшкодувати всі  збитки. КАСКО - ідеальна можливість заздалегідь подумати про своє майбутнє і уникнути фінансових негараздів у майбутньому.


Добровільний вид автострахування активний при:

 • викраденні транспортного засобу;
 • видимих ​​зовнішніх пошкоджень;
 • наявності механічних подряпин, тріщин;
 • стихійного лиха;
 • попадання каменів в машину;
 • протиправних дій з боку третіх осіб;
 • повного знищення автомобіля.

Скільки коштує страховка автомобіля?

Вартість автостраховки у Дніпропетровську розраховується для кожного водія індивідуально компетентним страховим агентом. Це відбувається по причині того, що існує ряд факторів, які безпосередньо впливають на вартість страхового поліса, наприклад:

 • модель і марка транспортного засобу;
 • рік випуску і вік автомобіля + наявність додаткового обладнання;
 • водійський стаж клієнта;
 • кількість водіїв з розрахунком на один транспортний засіб;
 • період дії укладеного договору;
 • форма оплати;
 • обсяг тих ризиків, які будуть покриті даним страховим полісом.

У разі пошкодження Вашого транспортного засобу, страховик зобов'язаний відшкодувати всі збитки і компенсувати витрачені кошти направлені на ремонт автомобіля в повному обсязі, відповідно до ранніх домовленостей, задокументованих в страховому договорі.


Навіщо потрібно автострахування?

Як показує статистика, навіть найдосвідчені водії з багаторічним стажем водіння можуть стати учасниками неприємного дорожньо-транспортного інциденту. Тому, необхідно заздалегідь подбати, як про свою безпеку, так і про благополуччя своїх близьких. Страхова компанія "Княжа" пропонує найактуальніші програми з автострахування у Дніпропетровську, завдяки яким, Ви можете бути впевненими в завтрашньому дні. Завдяки нашим кваліфікованим співробітникам, Ви маєте можливість підібрати для себе відповідний підходящий вид автострахування і при необхідності, в найкоротші терміни отримати всі страхові виплати.

УСЛУГИ СТРАХОВОЙ КОМПАНИИ КРОНА

Лицензии СК «КРОНА» предоставляют право на осуществление 10 обязательных и 14 добровольных видов страхования в том числе, мы предлагаем следующие услуги:

×

Замовити дзвінок

П.І.Б ...*
Неверный ввод

Номер телефону...*
Неверный ввод

*
Неверный ввод